V případě máte-li již na Vaší podlaze položeny parkety a rozhodnete se je renovovat z důvodu obnovení původního vzhledu nebo opravy po mechanickém poškození parket, plovoucích podlah, jsem Vám plně k dispozici.

bruska_pasova

Práce spojené s renovací parket jsou obdobné jako u pokládky nových parket s rozdílem, že se stávající parkety hloubkově zbrousí (broušení parket je prováděno několikrát pro dosažení původního vzhledu). Silně poškozené parkety nebo dokonce chybějící parkety jsme schopni nahradit adekvátní náhradou. Broušené parkety se poté ekologickým lakem nalakují a doleští.

Veškeré práce jsou prováděny odborně za použití moderních postupů a techniky, díky kterým je výsledná práce na profesionální úrovni předána zákazníkovi.

bruska_okraj2

Cenovou nabídku na Vámi požadované práce nebo materiál Vám rádi zodpovíme po prvotní obhlídce místa renovace parket. Cena renovace parket - broušení parket může být individuální dle stavu současného pracovního prostoru, který do jisté míry ovlivňuje množství a náročnost nutných provedených prací tak, aby byla finální práce na vysoké úrovni.


Pro porovnání :

Před renovací a po renovaci našimi podlaháři
 renovace_buk_orechparket001  renovace_buk_orechparket002
                                                         Naše další referenční fotografie zde

Renovace parket Praha