Profesionální podlahy
Zavolejte nám!

V tomto článku se Vás pokusíme seznámit se správným výběrem třívrstvé plovoucí podlahy .

1)  VÝBĚR POVRCHOVÉ ŮPRAVY

Třívrstvé plovoucí podlahy se dodávají ve dvou základních provedeních, lakované a olejované.

Lak : Vždy se používá několik vrstev laku tvrzených UV zářením. Lakovaná povrchová ůprava doplňuje charakter dřeva zdůrazdňěním jeho přirozené živé struktury.Díky tomu je podlaha trvanlivější a snáze se udržuje.

Olej :
Tato povrchová ůprava dodává dřevu přirozený a krásný vzhled. Olej dává vyniknout struktuře a vláknům dřeva a zdůrazňuje jeho barevný tón. I přes

snadnou údržbu je třeba pamatovat, že podlahy ošetřené přírodním olejem potřebují poněkud více péče a měly by se pravidelně ošetřovat např. přípravkem Kährs UV/Nature Oil Refresher.

Mezi další možnosti povrchové ůpravy patří : Kartáčování, Moření, Zkosení hran či ruční drásání.


2) ODSTÍN PODLAHY
Při výběru odstínu bystě měli brát v úvahu ostatní plánované či stávající prvky v interiéru,
aby byl konečný výsledek interéru perfektní.


meister_svetlaSvětlé podlahy
Pokud máte tmavý prostor, který chcete trochu rozjasnit, měli byste si vybrat světlou podlahu. Světlé podlahy odrážejí světlo. Tím se místnost prosvětlí a opticky se zvětší. Světlé barvy jsou symbolem čistoty a klidu . V kombinaci se studenými barvami stěn můžete dosáhnout střízlivého účinku. Tmavý nábytek a světlá dřevěná podlaha se velmi dobře doplňují a vytvářejí překvapující účinek. Kromě toho světlé barvy lze velmi dobře kombinovat se širokou paletou jiných barev.

meister_tmava
Tmavé podlahy:

Tmavé podlahy jsou ideálním výchozím bodem k tvorbě kontrastů. Lze je dokonale spojovat se stěnami ve světlých barvách nebo s jinými tmavými barvami, které se používají ke zvýraznění a k doplňkům. Vyhněte se intenzivní bílé a zvolte odstín bílé, jako je bělavá nebo bílá se slabým nádechem jiné barvy. Věci můžete oživit přidáním barevných doplňků do interiéru. Příliš mnoho tmavých barev může nakonec působit ponuře s menším množstvím světla a nedostatkem atmosféry.Jak vybrat třívrstvou podlahuČlánek napsal : Patrik Risteski

Swiss krono
Swiss krono
Haro
Tarkett
Pallmann
Floor Vinyl
UZIN
Egger
Kahrs
Boen
Edel Carpets
Gerlflor
Image

Podlaha je základ každého domova.

Přijďte, rádi Vás přesvědčíme o našich kvalitách!

Naše služby
Navigace
Kontaktní informace
Zavolejte nám!
Napište nám e-mail
Koněvova 2441/127, Praha 3 130 00