Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Trend moderní doby ! Nabízíme luxusní i cenově dostupnější vinylové podlahy v elegantním moderním designu, s výběrem z mnoha dekorů.

Číst více...
Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

V této sekci naleznete široký výběr laminátových podlah, od ekonomických variant až po luxusní výrobky, předních výrobců

Číst více...
Třívrstvé podlahy

Třívrstvé podlahy

V mnoha dekorech a různých povrchových úpravách, začínající na cenách laminátových podlah, až po exklusivní designové podlahy.

Číst více...
Parkety

Parkety

Nabízíme jak klasické tak i exotické parkety v různých rozměrech a jakostech od I. až IV. Třídy. Renovujeme staré i…

Číst více...
Marmoleum

Marmoleum

Pokládáme a dodáváme plovoucí podlahy z Marmolea .

Číst více...
Pvc

Pvc

Patří stále mezi velmi oblíbené podlahoviny, proto nemůže chybět v naší nabídce široký výběr jak bytových, tak i zátěžových objektových…

Číst více...
Koberce

Koberce

Bytové, kancelářské nebo luxusní ? Z našeho výběru si vybere i nejnáročnější zákazník.

Číst více...
Korek

Korek

Je díky svým tepelným vlastnostem ideální především do dětských pokojů. V nabídce máme jak lepené tak i v plovoucí variantě.…

Číst více...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2013 JoomlaWorks Ltd.

HOTLINE
+ 420 603 726 585

NAŠE SLUŽBY: VŠECHNY NAŠE SLUŽBY PROVÁDÍME NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI

 • Pokládka plovoucích podlah
 • Pokládka vinylových podlah
 • Pokládka koberců
 • Pokládka PVC
 • Pokládka korku
 • Pokládka parket
 • Renovace starých parket
 • Hloubkové čistění podlah
 • Montáž venkovních teras
 • Vyrovnávaní podkladů
 • Měření vlhkosti podkladů

 AKCE na Duben


Na všechny naše podlahy
20% sleva z maloobchodní
ceny ! Zdarma soklové lišty
k podlahám .

Přehled druhů

Nabízíme široké spektrum podlahových i obkladových koberců s vysokou kvalitou od předních světových výrobců . V naší nabídce najdete koberce bytové – standardní, dětské a luxusní, koberce pro střední zátež a komerci – kanceláře, školy, prodejny, bytové domy. Koberce pro silnou zátež – chodby, schodište, prodejní markety a hotelový program. Dále sortiment cistících zón a gumových rohoží pro interiér a exteriér.

Koberce jsou druhem všívané, vpichové, smyčky, strižené smyčky apod. V rozličných gramážích na m2. Standardní šírky v rolích jsou 2, 3, 4, 5 m, dle druhu a výrobce. Pro silnou a komerční zátež doporucujeme koberce ve čtvercích, pro jejich snadnou a rychlou obměnu.
V ucelené nabídce jsou rovnež koberce s antialergickou ci nešpinivou úpravou . Vetšina techto podlahovin je technicky prizpusobena pro použití na podlahové topení.

Poradíme vám, jak s druhem a vhodností podlahoviny, tak i s barevnou kombinací ve vašem interiéru. Samozrejmostí je úprava povrchu stávajícího podkladu, před položením vámi zvoleného podlahového materiálu, pro zajištení jeho dlouhé životnosti a v neposlední řade doporučíme systém údržby, včetne dodání údržbových a ošetrujících přípravků od společnosti Dr.Schutz .

Koberce zátěžové

Zátežové koberce se využívají převážně pro komerční účely a jsou určeny do prostor s vysokými provozními nároky jako jsou např. kanceláře, restaurace, vstupní haly, hotely, banky atd.

zatezovy_kobereczatezakPro kancelářské prostory, hotely a bankovní domy jsou uřčeny reprezentativní krytiny s vysokými nároky na praktičnost a kvalitu.
Koberce zátežové mohou být vpichované, smyčkové, ale i stříhané .

U těchto zátežových koberců je vždy důležitá jejich gramáž, hustota vpichu, výška vlasu, materiál ze kterého jsou vyrobeny a jejich podklad.

Podklad u klasických zátěžových vpichovaných koberců muže být gelový , což je surová guma, koberec tedy zpevňuje a zlepšuje odolnost zatížení a nebo latexový , což je speciální lepidlový nástřik bez gumy.

Zátežové koberce jsou také auto-koberce , venkovní koberce nazývané venkovní tráva , kobercové objektové čtverce , zátěžové čistící zóny a rohože.

Koberce bytové

Bytové koberce dělíme do několika skupin podle techniky výroby : vpichované, všívané, tkané, vázané.

bytovy_koberecinsp_k_1bV nabídce je široká škála provedení v ruzných barvách, potiscích a designu, v praktických šírkách od nejlevnejších až po luxusní.

Novinky

 • Vinylové podlahy Gerflor

  gerflor senso classic 0413 lordpro zvyšující se oblibu vinylových podlah, jsme rozšířili sortiment o dalšího kvalitního výrobce podlahovin Gerflor

  Číst dál...